13 lip 2012

Wakacje? Tylko z czytnikiem!

Empik reklamuje e-czytnik komiksem:Rozumiem, że to niezwykle wygodne rozwiązanie, ale po co mi na urlopie dostęp do 32 000 tytułów? Zakładając, że rocznie czytam około osiemdziesięciu książek mój urlop musiałby trwać nieprzerwanie czterysta lat.
;)

5 komentarzy:

paranoid android pisze...

Ale... np jak się nie spodoba jedna, to można sobie wybrać kolejną z tych 3 tysięcy:) Mi się to podoba, ale ja trochę gadżeciarą jestem.
W tym roku biorę tylko 2, oczywiście kodeksowe: pewnika, najnowszą Lackberg, wiem czego się spodziewać, pełen lajt, i Drogę 66 - by sobie pomarzyć.

Mar pisze...

coś mi w sercu podpowiada, aby życzyć Ci tych 400stu lat urlopu na czytanie - no mam nieprzepartą chęć, ale powstrzymuje się, bo przecież takie życzenia byłyby totalnie bez sensu...to już nawet ja wiem:) chyba że niebo mamy takie, o jakim marzymy, a wtedy może niektórzy będą mogli czytać nieprzerwanie?

Eva Scriba pisze...

Uwielbiam Lackberg - i zgadzam się w 100% - wiadomo czego się spodziewać. Bardzo podobał mi się z nią wywiad w Wysokich Obcasach i to mnie przekonało do jej świetnych książek - nie zadziera nosa, taka swojska dzieczyna.
Mar. w moim niebie będą oprócz tego koty:)
Pozdrawiam cieplutko.

www.kmaczkowski.salon24.pl pisze...

i ja odniosłem się do tej sprawy, może bardziej emocjonalnie niż Pani, ale reklama mnie zirytowała...
http://kmaczkowski.salon24.pl/440516,durna-wojna-miedzy-ksiazkami-a-e-czytnikami

Eva Scriba pisze...

Bardzo mi się Pana tekst podoba. A Empikowi życzę porażki nie tylko na tym polu. Pozdrawiam.