14 maj 2016

Metamorfoza bibliotekarki

Maja Sablewska - dawniej menadżerka Dody i Edyty Górniak, teraz "doradca wizerunkowy", prowadzi między innymi program Sablewskiej sposób na... Jak można przeczytać na stronie internetowej produkcji Maja Sablewska pomaga  "kobietom, które chciałyby stracić zbędną wagę i raz na zawsze zmienić swoje życie" i przeprowadza "metamorfozy Kopciuszków w piękne i szczęśliwe królewny".

W jednym z programów wystąpiła pani Agata - bibliotekarka. Trzydziestotrzyletnia kobieta przeszła zadziwiającą metamorfozę i należy pogratulować jej odwagi i samozaparcia na drodze do akceptacji i poczucia piękna.  Mnie jednak rozbawiła sama prowadząca, która w pewnym momencie powiedziała: Pokażę ci jak w Twoim rozmiarze można pięknie wyglądać w bibliotece i... pokazała uczestniczce programu buty na niebotycznych obcasach. Abstrahując od realiów telewizyjnego show, które rządzi się swoimi prawami (trudno się spodziewać by gwiazdka znała realia pracy w bibliotece) i od zasad bezpieczeństwa, pomyślałam, że w takich butach najwyższe półki bibliotecznych regałów nie byłyby mi straszne. 
Cały odcinek można obejrzeć tu >>>


1 komentarz:

Moreni pisze...

Mnie bawi, że w takich programach zawsze remedium na problemy z wizerunkiem danej kobiety jest ubranie jej w szpilki i sukienkę (jakieś pięć lat temu były to szpilki i garsonka).