31 sie 2015

Dzień Blogera

Dzień Blogera. 
 Z tej okazji dziękuję wszystkim moim czytelnikom za zaglądanie tu i przepraszam za opóźnienia w publikacji komentarzy i odpowiadaniu na nie. Postanawiam poprawę. 

 Mam podwójną okazję do świętowania, ponieważ prowadzę dwa blogi. Ten drugi to swoisty fotoblog, poświęcony moim kotom. (tu>>>)

Po co kotu blog? Już wyjaśniam: rok temu adoptowałam z fundacji i domu tymczasowego dwa koty. Jeden, po przejściach, ledwo odratowany, wymaga specjalnego traktowania. Chciałam by zarówno fundacja jak i dom tymczasowy miały bezpośredni wgląd w to, co się u futrzaków dzieje. Robię więc zdjęcia (co nie jest łatwe - o czym wie każdy, kto ma kota) i wrzucam do sieci, czasem opatrując komentarzem. I tak prawie od roku. 

 W związku z dzisiejszym świętem mam dla Was prezent w postaci książki. Oczywiście o kotach. Wystarczy w komentarzu pod tym postem napisać, że chce się książkę i podać adres e-mail. Jeśli chętnych będzie więcej, zrobimy z kociakami losowanie.


9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Szczerze lubię do Ciebie zaglądać. Buziaki serdeczniaki:)))))) żonaMietka P.S. Mam kota ( w każdym sensie) i chcę książkę :-D

Pieguska pisze...

Jestem wielbicielką kotów i książka sprawiałby mi ogromną frajdę :)
mail : marcelina18@vp.pl

Pozdrawiam :)

robaczek pisze...

Tej książki o kotach jeszcze nie mam w swoich zbiorach, więc jestem chętna :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

Charlie Librarian pisze...

Jakimś cudem przegapiłem info o tym, że masz dwa koty! I teraz nadrabiam zaległości w drugim blogu:) Przecudne stworzonka. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Bloga - ja ze swoim zapłonem jak zwykle przegapiłem okazję:)

Eva Scriba pisze...

@Charlie Librarian: Wszystkiego dobrego! Dla Ciebie i kota, bo jakiegoś widziałam na blogowych zdjęciach (to ona, prawda?).

Książka powędruje do Pieguski.
Dziękuję.

Agussiek pisze...

Uwielbiam koty :)
I zgłaszam się po książkę.
Pozdrawiam Ciebie i sierściuchy!

Charlie Librarian pisze...

@Eva Scriba Mam nawet dwa koty. Dokładniej dwie kotki:) Świetnie się mieszka z tymi futrzakami:)

Eva Scriba pisze...

@Agussiek: Książka już rozdana, ale na pewno pojawią się następne :) Zapraszam do obserwowania bloga
@Charlie Librarian: Co dwa koty, to nie jeden - chciałoby się powiedzieć. Mam nadzieję, że się dogadują? Oj, chętnie bym z Tobą pogawędziła na tematy kocie przy okazji jakiegoś branżowego spotkania, ale niestety wypadłam z obiegu. Serdeczności!

Unknown pisze...

Również uwielbiam wszelkie zwierzaki:)

Pozdrawiam Serdecznie
Gość